Yhteystiedot

Toimitusjohtaja Timo Taulavuori
timo.taulavuori@puutarhaliitto.fi  040 745 3005

Talouspäällikkö Anja Kivinen
anja.kivinen@puutarhaliitto.fi  (09) 5841 6502

 

Kotipuutarha-lehti  050 518 5715

Päätoimittaja Maija Stenman
maija.stenman@puutarhaliitto.fi  050 518 5715

Toimituspäällikkö Minna Siltala
minna.siltala@puutarhaliitto.fi  050 518 5715

Media-assistentti Agneta Järvenpää
agneta.jarvenpaa@puutarhaliitto.fi 040 727 4961

Digitoimittaja ja markkinointisuunnittelija Piia Reinikainen (hoitovapaalla)
piia.reinikainen@puutarhaliitto.fi  050 595 5036

Markkinointisuunnittelija Niina Oinonen
niina.oinonen@puutarhaliitto.fi 050 595 5036

Toimittaja ja digitoimittaja Heli Einesalo
heli.einesalo@puutarhaliitto.fi 050 462 0550

 

Puutarha & kauppa-lehti www.puutarhakauppa.fi

Toinen päätoimittaja Timo Taulavuori
timo.taulavuori@puutarhaliitto.fi  040 745 3005

Toimittaja AnnaMarja Vilander
annamarja.vilander@puutarhaliitto.fi 0400 480664

 

Lehtien tilaukset ja laskutus

Toimistosihteeri Eeva Vilen
eeva.vilen@puutarhaliitto.fi (09) 5841 6503

 

Laatutyö- ja tuotantoneuvonta

Alan järjestelmällinen laatutyö, käännöstyöt suomi-ruotsi
Branschens systematiska kvalitetsarbete, översättningar finska-svenska
Laatupäällikkö Katarina Lassheikki
katarina.lassheikki@puutarhaliitto.fi 040 5520 267

GLOBALG.A.P. ja GRASP -valmennus
Asiantuntija Anne Piirainen
anne.piirainen@puutarhaliitto.fi 040 9622527

Taimistoviljely
Asiantuntija Jyri Uimonen
jyri.uimonen@puutarhaliitto.fi 040 827 4833

Marjan- ja hedelmänviljely
Asiantuntija Tomi Pousi
tomi.pousi@hmlry.fi 040 552 2717

Avomaan tuotanto ja Laatutarha koulutukset
Asiantuntija AnnaMarja Vilander
annamarja.vilander@puutarhaliitto.fi 0400 480664

Kasvinsuojelu ja kasvisten sertifiointikysymykset
Asiantuntija Hanna Skogster
hanna.skogster@puutarhaliitto.fi 044 769 0333

Ota yhteyttä

9 + 10 =