Yhteydenottolomake löytyy sivun lopusta.

Toimitusjohtaja Timo Taulavuori
timo.taulavuori@puutarhaliitto.fi  040 745 3005

Talouspäällikkö Anja Kivinen
anja.kivinen@puutarhaliitto.fi  040 042 0278

 

Kotipuutarha-lehti  www.kotipuutarha.fi

Päätoimittaja Minna Siltala
minna.siltala@puutarhaliitto.fi  040 525 1583

Digituottaja Niina Oinonen
niina.oinonen@puutarhaliitto.fi 050 595 5036

Media-assistentti Agneta Järvenpää
agneta.jarvenpaa@puutarhaliitto.fi 040 727 4691

 

Lehtien tilaukset ja laskutus

Atex.com
kotipuutarha@atex.com
+358 3 4246 5324

 

Laatutyöneuvonta

Alan järjestelmällinen laatutyö, käännöstyöt suomi-ruotsi
Branschens systematiska kvalitetsarbete, översättningar finska-svenska
Laatupäällikkö Katarina Lassheikki
katarina.lassheikki@puutarhaliitto.fi 040 552 0267

GLOBALG.A.P. ja GRASP -valmennus, biodiversiteettikysymykset, Pakkaamon Laatutarha-auditoinnit, käännöstyöt englanti-suomi
Asiantuntija Anne Piirainen
anne.piirainen@puutarhaliitto.fi 040 962 2527

Laatutarha -auditoinnit ja -valmennus, kasvisten sertifiointikysymykset, kasvinsuojelukysymykset
Asiantuntija Hanna Skogster
hanna.skogster@puutarhaliitto.fi 044 769 0333

Tuotantoneuvonta

Taimistoviljely
Taimistoviljelijät ry / Hanna Tajakka
info@taimistoviljelijat.fi 040 860 9520

Marjan- ja hedelmänviljely
Hedelmän- ja Marjanviljelijäin liitto ry / Tomi Pousi
tomi.pousi@hmlry.fi 040 552 2717

 

Ota yhteyttä